O nas

Lek. med. Ewa Lorek

Moja praktyka ginekologa-położnika to wieloletnie doświadczenie pracy w Szpitalu Im. St. Żeromskiego i w Poradniach ,,K” poparte tysiącami szczęśliwie zakończonych ciąż i porodów, poprzez cięcia cesarskie lub siłami natury. Od początku mojej kariery zawodowej biorę udział w licznych szkoleniach z zakresu ginekologii i położnictwa, medycyny praktycznej oraz w zakresie badań USG. Uczestniczę również w indywidualnych, praktycznych szkoleniach prowadzonych przez P. Profesora Marcina Wiechcia, z którym współpracuje od wielu lat. Stale podnoszę swoje kwalifikacje.

Zainteresowania: Uczestniczę w Kongresach i Zjazdach Naukowych Lekarzy z całego świata uzyskując inne spojrzenie na leczenie chorób przewlekłych i dzięki temu pogłębiam wiedzę jak holistycznie leczyć pacjenta. Zajmuję się ginekologią i położnictwem w pełnym zakresie. Wykonuję bezbolesne, laserowe usuwanie nadżerek szyjki macicy oraz badania USG: genetyczne badanie płodu i 3D/4D ciąży.

Odbyłam szkolenie u amerykańskiego psychoonkologa Carla Simontona, w zakresie wsparcia pacjentów onkologicznych.

Ukończyłam Seminarium prowadzone przez Dr. Matthias Ratha z Kalifornii o stosowaniu suplementów oraz 6-miesięczny kurs w Warszawie z Homeopatii. Od ośmiu lat uczestniczę w wykładach Dr. Ewy Dąbrowskiej na temat postów, leczenia dietą i zdrowego odżywiania. Zalecam testy na nietolerancję pokarmową i usunięcie nietolerowanych produktów z diety. Taka zmiana potrafi usunąć astmę, alergię, trądzik i inne poważne choroby. Trzydziestoletnia praca naukowa Dr. Ewy Dąbrowskiej w Polsce nad nutrigenomiką i autofagią odbiła się echem przyznania nagrody Nobla dla japońskiego Profesora Yoshinori Oshumi, który w swojej pracy naukowej tłumaczy to zjawisko.

Ukończyłam wiele kursów w zakresie osobistego rozwoju prowadzonych przez znanych i cenionych w świecie wykładowców: Berta Hellingera, Davida Neenana, Colina P. Sissona, Colina Tippinga, Josea Silvy i innych. Dzięki temu mam możliwość holistycznego podejścia do problemów zdrowia i udzielam potrzebującym pacjentom emocjonalnego wsparcia.

Leczę nie tylko objawy choroby czy dolegliwości, ale też szukam ich przyczyny. Uzupełniam leczenie zaleceniami dietetycznymi, suplementacją oraz zaleceniem aktywności fizycznej.

Lek. med. Ewa Lorek

Specjalista ginekolog-położnik St. Asystent Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala Im. St. Żeromskiego

 • Pon.
  13:00–20:00
 • Śr.
  13:00–20:00
 • Czw.
  13:00–20:00

Lek. med. Marian Lorek

Ordynator byłego Oddziału Chirurgicznego Ujastek 3 zapewnia profesjonalną diagnostykę i leczenie w zakresie proktologii. Wykonuje anoskopię i rektoskopię, leczenie zachowawcze chorób odbytu i laserowe usuwanie żylaków odbytu. Wykonuje również badanie USG jamy brzusznej, tarczycy i gruczołów piersiowych. Współpracuje z firmami, w których wykonuje: gastroskopię, kolonoskopię, usuwanie zmian skórnych, wszywanie esperali (w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym) oraz wlewy dożylne z witaminy C - Doktor został przeszkolony w Niemieckiej Klinice Praxis fur integrative Medizin przez Dr. med. Janus R.Vorreiter. Doktor M. Lorek zapewnia wysoką jakość swoich usług, jednorazowy sprzęt i delikatność, przyjazną atmosferę i intymność.

Lek. med. Marian Lorek

Specjalista Chirurg.

 • Pon.
  16:00–18:00
 • Śr.
  16:00–18:00