Lek. med .Ewa Lorek
Lek. med .Ewa Lorek
Specjalista ginekolog-położnik
St. Asystent Oddziału
Ginekologii i Położnictwa
Szpitala Im. St. Żeromskiego
Moja praktyka ginekologa-położnika to wieloletnie doświadczenie pracy w Szpitalu Im. St. Żeromskiego i w Poradniach ,,K” poparte tysiącami szczęśliwie zakończonych ciąż i porodów, poprzez cięcia cesarskie lub siłami natury. Od początku mojej kariery zawodowej biorę udział w licznych szkoleniach z zakresu ginekologii i położnictwa, medycyny praktycznej oraz w zakresie badań USG. Uczestniczę również w indywidualnych, praktycznych szkoleniach prowadzonych przez P. Profesora Marcina Wiechcia, z którym współpracuje od wielu lat. Stale podnoszę swoje kwalifikacje.

Zainteresowania: Uczestniczę w Kongresach i Zjazdach Naukowych Lekarzy z całego świata uzyskując inne spojrzenie na leczenie chorób przewlekłych i dzięki temu pogłębiam wiedzę jak holistycznie leczyć pacjenta. Zajmuję się ginekologią i położnictwem w pełnym zakresie. Wykonuję bezbolesne, laserowe usuwanie nadżerek szyjki macicy oraz badania USG: genetyczne badanie płodu i 3D/4D ciąży.
Odbyłam szkolenie u amerykańskiego psychoonkologa Carla Simontona, w zakresie wsparcia pacjentów onkologicznych.
Ukończyłam Seminarium prowadzone przez Dr. Matthias Ratha z Kalifornii o stosowaniu suplementów oraz 6-miesięczny kurs w Warszawie z Homeopatii. Od ośmiu lat uczestniczę w wykładach Dr. Ewy Dąbrowskiej na temat postów, leczenia dietą i zdrowego odżywiania. Zalecam testy na nietolerancję pokarmową i usunięcie nietolerowanych produktów z diety. Taka zmiana potrafi usunąć astmę, alergię, trądzik i inne poważne choroby.
Trzydziestoletnia praca naukowa Dr. Ewy Dąbrowskiej w Polsce nad nutrigenomiką i autofagią odbiła się echem przyznania nagrody Nobla dla japońskiego Profesora Yoshinori Oshumi, który w swojej pracy naukowej tłumaczy to zjawisko.
Ukończyłam wiele kursów w zakresie osobistego rozwoju prowadzonych przez znanych i cenionych w świecie wykładowców: Berta Hellingera, Davida Neenana, Colina P. Sissona, Colina Tippinga, Josea Silvy i innych.
Dzięki temu mam możliwość holistycznego podejścia do problemów zdrowia i udzielam potrzebującym pacjentom emocjonalnego wsparcia.
Leczę nie tylko objawy choroby czy dolegliwości, ale też szukam ich przyczyny. Uzupełniam leczenie zaleceniami dietetycznymi, suplementacją oraz zaleceniem aktywności fizycznej.

Lek. med. Marian Lorek
Lek. Med. Marian Lorek
Specjalista Chirurg
Ordynator byłego Oddziału Chirurgicznego Ujastek 3 zapewnia profesjonalną diagnostykę i leczenie w zakresie proktologii. Wykonuje anoskopię i rektoskopię, leczenie zachowawcze chorób odbytu i laserowe usuwanie żylaków odbytu. Wykonuje również badanie USG jamy brzusznej, tarczycy i gruczołów piersiowych. Współpracuje z firmami, w których wykonuje: gastroskopię, kolonoskopię, usuwanie zmian skórnych, wszywanie esperali (w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym) oraz wlewy dożylne z witaminy C - Doktor został przeszkolony w Niemieckiej Klinice Praxis fur integrative Medizin przez Dr.med.Janus R.Vorreiter. Doktor M. Lorek zapewnia wysoką jakość swoich usług, jednorazowy sprzęt i delikatność, przyjazną atmosferę i intymność.

Lek. med. Monika Knapik-Rybka
Lek. med. Monika Knapik-Rybka
Specjalista Ginekolog-Położnik
Jestem: lekarzem, człowiekiem, Kobietą dojrzałą. Jako lekarz pragnę by każde leczenie zakończyło się sukcesem. Jako człowiek zdaję sobie sprawę jak ważne w relacjach międzyludzkich jest zaufanie. Jako kobieta znam od podszewki wiele kobiecych problemów, potrafię zrozumieć rozterki.

Większość zagadnień znajduje rozwiązanie tu i teraz, ale zdarza się i tak, że sukces wymaga czasu, cierpliwości, a czasami działania metodą prób i błędów. Wtedy szczególnie ważne są szczerość,zrozumienie, empatia, tolerancja dla indywidualności obydwu stron.
Pracuję z kobietami w każdym wieku i zapewniam, iż równie istotna dla budowanej relacji jest akceptacja ze strony dziecka, nastolatki czy osoby starszej.

Odbieram świat głównie za pomocą obrazów. Przemawiają do mnie kolory i odcienie. Zapewne dlatego w pracy pasjonuje mnie wykonywanie badań USG i kolposkopii. Głęboko wierzę w zasadność wszelkich działań profilaktycznych oraz "rodzicielstwo świadome, pożądane i odpowiedzialne" (Z. Słomko) z czego wynika moje szczególne zainteresowanie zagadnieniami planowania ciąży.

Prywatnie kocham zwierzęta. Koty i psy. Fascynują mnie zagadnienia pracy węchowej psów i złożoność relacji zarówno pomiędzy poszczególnymi osobnikami jak również, a może tym bardziej, między psem a człowiekiem.

Moje hobby to rękodzieło artystyczne. Projektuję i wykonuję biżuterię dla kobiet nietuzinkowych. Tworzywem dla mnie może być każdy kamień, muszla, odłamek szkła. Nie ma rzeczy bezwartościowych a wszystko wokół nas zawiera w sobie cząstkę piękna. Praca z metalem, a szczególnie z miedzią, dostarcza niebywałej satysfakcji. Ładne czy brzydkie, rzecz gustu, jednak wszystko, co tworzę zabiera ze sobą maleńki fragment mojej duszy...

PACJENTAMI ZAJMUJEMY SIĘ KOMPLEKSOWO, DLATEGO MAMY LEKARZY RÓŻNYCH SPECJALNOŚCI:

Lek. med. Joanna Wojtyś Specjalista Endokrynolog- Ginekolog-Położnik .St. Asystent Kliniki Endokrynologii Instytutu Pediatrii. Zajmuje się ginekologią i położnictwem oraz endokrynologią dziecięcą ,młodzieżową i dorosłych.

Lek. med. Monika Knapik-Rybka Specjalista Ginekolog -Położnik zajmuje się ginekologią i położnictwem oraz ginekologią dziecięcą.
Wykonuje badania USG piersi, USG genetyczne płodu i kolposkopię .

Lek med Małgorzata Wolińska Specjalista Ginekolog -Położnik .St. Asystent Specjalistycznego Szpitala Położniczo - Ginekologicznego Ujastek 3. Zajmuje się ginekologią i położnictwem w pełnym zakresie. Wykonuje badania 3/4D ciąży i badania genetyczne płodu.

Lek. med. Karolina Pniewska Specjalista Ginekolog -Położnik .St .Asystent Oddziału Ginekologii
i Położnictwa Szpitala im .Stefana Żeromskiego. Zajmuje się ginekologią i położnictwem w pełnym zakresie.

Lek. med. Tomasz Ziętarski Specjalista Ginekolog-Położnik, St. Asystent Oddziału Ginekologii
i Położnictwa Szpitala im. Stefana Żeromskiego. Zajmuje się ginekologią i położnictwem w pełnym zakresie.