fghjfghj

fghjfghj

Nasz nowy wizerunek firmy LASER-MED tworzą teraz dwa gabinety, oba wyposażone w najwyższej jakości nowoczesne aparaty USG. Tworzymy zespół lekarzy z dużym doświadczeniem, wynikającym z długoletniego stażu pracy w szpitalach. Przyjmuje u nas sześciu specjalistów ginekologów - położników, dlatego mamy krótki czas oczekiwania na wizytę. Dbamy o estetykę naszego wnętrza, przyjazną atmosferę, komfort i intymność.

Oferujemy też szeroki wachlarz badań u różnych specjalistów.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego pacjenta, któremu poświęcamy czas i uwagę.

Zajmujemy się naszymi pacjentkami od okresu przed poczęciem a następnie prowadzimy ciąże. Pragniemy, aby nasze pacjentki czuły troskliwą opiekę także w czasie porodu.

Mamy w naszym zespole profesjonalną położną z wieloletnim doświadczeniem pracy na porodówce w Szpitalu im.St. Żeromskiego, co daje pacjentce poczucie bezpieczeństwa w tak ważnym momencie, jak narodziny dziecka.

Oferujemy wysoką jakość naszych usług i zaangażowanie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez odbywanie licznych szkoleń. Zakupiliśmy dla naszej firmy umieszczony w goglach, wirtualny symulator Prof. Marcina Wiechcia do oglądania w kolorowym dopplerze i w trójwymiarze anatomii serca i jego nieprawidłowości. Umożliwia to lepsze wykrywania wad serca płodu.

Od połowy Nowego Roku 2020 będzie można robić u nas TESTY NIFTY- PRO to nieinwazyjne, genetyczne badanie prenatalne DNA płodowego.

Wystarczy jedna próbka krwi ( już od 10 tygodnia ciąży) a test wykryje wady płodu z dokładnością do 99 %.

Inwestujemy w najlepszy sprzęt. Aparaty ultrasonograficzne SAMSUNG H70A i ACCUVIX V20 dają świetną jakość obrazu we wszystkich rodzajach badań USG. Nasze aparaty wyposażone są również w oprogramowanie do badań prenatalnych. Co więcej, posiadają dodatkowe metody wspomagania obrazu: Doppler pulsacyjny, Color Doppler oraz Power Doppler. Możliwość obrazowania w 3D/4D stanowi nową jakość w badaniach kobiet ciężarnych i daje szanse przyszłym rodzicom na pełniejsze uczestnictwo w najwcześniejszych etapach rozwoju ich dziecka.